FAQ

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Sort FAQ By:

   Tabela rozmiarów, znajduje się w opisie każdego produktu.

   Termin realizacji zamówienia jest ustalony na od 15 do 20 dni roboczych

   Oczywiście, że tak. Realizujemy zamówienia na terenie całej UE. Dla docelowych klientów zagranicznych przewidujemy również wysyłki na inne kontynenty.

   Tak, ale koszty wyprodukowania jednego stroju są znacznie większe niż przy zakupie kompletu dla całej drużyny lub ilości hurtowych.

   To zależy wyłącznie od Zamawiającego. Jednak należy pamiętać, że produkcję uruchamiamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

   Oczywiście, że tak. Należy jednak pamiętać o dostępnych wzorach i krojach naszych strojów.

   Tak. Klienci, którzy zrealizują kilka/kilkanaście zamówień i nie mają problemów z płatnościami mogą liczyć na specjalny RABAT.

   Tak, na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać dodatkową sztukę odzieży, którą zamawialiście wcześniej.

   Nie, nasza odzież produkowana jest wyłącznie z polskich surowców zgodnych z europejskimi certyfikatami.

   Nie prowadzimy sprzedaży tego typu pamiątek. W celu zakupienia produktów klubowych prosimy kontaktować się z danym klubem.

   Wszystkie dane są chronienie i nie są nigdzie rozpowszechniane.

   Oznacza to, że tylko firma TOMADEX s.c. pozostaje w posiadaniu tych informacji i nigdy oraz nigdzie nie zostaną one ujawnione.

   Przy standardowych zamówieniach waga nie ma wpływu na koszty przesyłki. Przy bardzo dużych ilościach cena przesyłki jest indywidualnie uzgadniana

   Koszulki należy prać jak wszystkie inne posiadające nadruki: najlepiej na lewej stronie, w pralce automatycznej, w temperaturze nie wyższej niż 40°C. Suszyć zaś w stanie rozwieszonym. Niewskazane jest suszenie w pełnym słońcu czy też używanie suszarek bębnowych. Nie należy też pocierać nadruku. Prasować po lewej stronie koszulki.

   Zalecamy prasować w temperaturze max. do 130°C na lewej stronie.

   TAK, można nam zlecić wykonanie indywidualnego projektu. Należy przy tym pamiętać, że wzór stworzony przez nas pozostaje własnością TOMADEX s.c. i bez naszej zgody nie może być dalej wykorzystywany.

   Oczywiście, że tak. Dokonujemy nadruków jedno i wielokolorowych. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości zdjęcia i kolorystyki.

   Należy w obecności doręczyciela/kuriera spisać protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktować się z nami.

   [/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″] [/vc_column][/vc_row]
   Back to top