Blog

  Najnowsze wydarzenia

  stroje-do-rugby-keeza

  Finał Ekstraligi Rugby to emocje na najwyższym poziomie. Na boisku najlepsi polscy zawodnicy ubrani w stroje do rugby marki KEEZA.

  Zawodnicy Ogniwa Sopot zwyciężyli w finałowym meczu Ekstraligi z ekipą Master Pharm Budowlanych Łódź SA 27:24 (10:10).

  stroje-do-ruby-keezastroje-do-ruby-keezafot Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

  To dla rugbistów z Sopotu 10. w historii klubu mistrzostwo kraju. Tytuł wrócił do miasta po 16. latach przerwy. Ostatni Puchar zespół z Trójmiasta zdobył w 2003 roku. Z kolei Budowlani zwyciężali w rozgrywkach w ostatnich trzech sezonach. W ubiegłym roku i dwa lata temu pokonywali w finale nie kogo innego, jak Ogniwo Sopot.

  Gracze z Sopotu zakończyli sezon Ekstraligi Rugby na 1. miejscu w tabeli. Nie przegrali żadnego [...]

  keeza-stroje-piłkarskie-na-zamówienie
  Grający na co dzień w strojach KEEZA piłkarze Wigier utrzymali się w 1 lidze. Zostają na 2 szczeblu rozgrywkowym.
  nowa-koszulka-keeza-wac-abidjan
  Jesteśmy oficjalnym partnerem technicznym drużyny piłkarskiej Williamsville Athletic Club, występującej na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej.

  Zawodnicy APP KRISPOL Września występujący w strojach siatkarskich KEEZA zostali brązowymi medalistami I ligi mężczyzn w sezonie 2018/2019.
  To był długi i wyczerpujący sezon dla siatkarzy z Wrześni. Zespół pierwotnie skazywany na walkę o otrzymanie osiągnął niebywały sukces.

  profesjonalne-stroje-siatkarskie-keezaprofesjonalne-stroje-siatkarskie-keezaMecz o 3. miejsce w lidze również nie należał do najłatwiejszych. Jednak dzięki wspaniałej walce APP KRISPOL Września wygrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:2 (25:14, 21:25, 32:30, 20:25, 15:10). W tie-breaku podopieczni trenera Mariana Kardasa nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom. Tym samym w rywalizacji do trzech zwycięstw wygrali 3-0.

  Siatkarze APP KRISPOL Września ubierają na mecze stroje siatkarskie KEEZA. Tym bardziej gratulujemy Wam niebywałego sukcesu.
  KEEZA [...]

  Mocnym krokiem wchodzimy w sport dla prawdziwych mężczyzn. Stroje do rugby z oficjalnym logiem Reprezentacji Polski i Polskiego Związku Rugby.

  KEEZA została partnerem technicznym Polskiego Związku Rugby. Ogłaszamy to z nieskrywaną dumą, bo Rugby to sport prestiżowy, coraz popularniejszy w Polsce, a na świecie w wielu krajach bijący na głowę swoją popularnością tak bardzo uwielbiany futbol.

  keeza-reprezentacja-polski-rugbykeeza-reprezentacja-polski-rugby

  Stroje do rugby

  Współpraca z drużyną narodową to dla nas zaszczyt i znak, że nasza marka zmierza w dobrym kierunku, wciąż się rozwijając. Wyprodukowane przez KEEZA stroje do rugby to najwyższa jakość, o czym świadczy nasze współdziałanie z Polskim Związkiem Rugby. Oficjalne stroje reprezentacji można nabyć [...]

  Back to top