Blog

Najnowsze wydarzenia

nowa-koszulka-keeza-wac-abidjan
Jesteśmy oficjalnym partnerem technicznym drużyny piłkarskiej Williamsville Athletic Club, występującej na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Tylko u nas idealny komplet sportowy w super cenie.

  • Koszulka, model Oxford w pełnej sublimacji
  • Spodenki, model Marsylia
  • Getry sportowe

Wszystko w cenie jedynie 99 PLN. Zapraszamy do kontaktu:
info@keeza.pl
promocja-pilkarska-koszulka-spodenki-getry-keezapromocja-pilkarska-koszulka-spodenki-getry-keeza

KEEZA jest polską marką produkującą odzież sportową na zamówienie.

Zawodnicy APP KRISPOL Września występujący w strojach siatkarskich KEEZA zostali brązowymi medalistami I ligi mężczyzn w sezonie 2018/2019.
To był długi i wyczerpujący sezon dla siatkarzy z Wrześni. Zespół pierwotnie skazywany na walkę o otrzymanie osiągnął niebywały sukces.

profesjonalne-stroje-siatkarskie-keezaprofesjonalne-stroje-siatkarskie-keezaMecz o 3. miejsce w lidze również nie należał do najłatwiejszych. Jednak dzięki wspaniałej walce APP KRISPOL Września wygrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:2 (25:14, 21:25, 32:30, 20:25, 15:10). W tie-breaku podopieczni trenera Mariana Kardasa nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom. Tym samym w rywalizacji do trzech zwycięstw wygrali 3-0.

Siatkarze APP KRISPOL Września ubierają na mecze stroje siatkarskie KEEZA. Tym bardziej gratulujemy Wam niebywałego sukcesu.
KEEZA [...]

Mocnym krokiem wchodzimy w sport dla prawdziwych mężczyzn. Stroje do rugby z oficjalnym logiem Reprezentacji Polski i Polskiego Związku Rugby.

KEEZA została partnerem technicznym Polskiego Związku Rugby. Ogłaszamy to z nieskrywaną dumą, bo Rugby to sport prestiżowy, coraz popularniejszy w Polsce, a na świecie w wielu krajach bijący na głowę swoją popularnością tak bardzo uwielbiany futbol.

keeza-reprezentacja-polski-rugbykeeza-reprezentacja-polski-rugby

Stroje do rugby

Współpraca z drużyną narodową to dla nas zaszczyt i znak, że nasza marka zmierza w dobrym kierunku, wciąż się rozwijając. Wyprodukowane przez KEEZA stroje do rugby to najwyższa jakość, o czym świadczy nasze współdziałanie z Polskim Związkiem Rugby. Oficjalne stroje reprezentacji można nabyć [...]

Jak co roku nasza marka była obecna na jednych z największych w Europie targów z branży poligrafii i reklamy RemaDays. Około 800 wystawców, ponad 21 tysięcy zwiedzających z 52 krajów świata – to „Rema” w liczbach.

Mimo tłumów i gigantycznej konkurencji, nasze główne stanowisko pozytywnie się wyróżniało. W tym roku postawiliśmy na sportowy design. Stworzyliśmy niepełnowymiarowe boisko piłkarskie, na którym zbudowaliśmy stoisko KEEZA oraz firmy Tomadex.

Tysiące rozmów, które odbyliśmy z Wami podczas trzech dni targów zmobilizowały nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy przez następny rok. Wiemy jakie macie oczekiwania drodzy Klienci. Z pewnością im sprostamy!

Zespół KEEZA/Tomadex

Back to top