Blog

  Latest Industry News

  Zawodniczka UFC będzie trenowała w KEEZA!

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Zawodniczka UFC będzie trenowała w KEEZA! została wyłączona
  Izabela Badurek, zawodniczka UFC, będzie trenowała w strojach KEEZA.

  Izabela Badurek, zawodniczka UFC, będzie trenowała w strojach KEEZA.

  W odpowiedzi na wasze zapytania o spersonalizowane stroje do sportów walki, uprzejmie informujemy, że KEEZA mocnym uderzeniem wkroczyła również w tę dziedzinę!

  Izabela Badurek, urodzona w Lublinie, polska 24-letnia zawodniczka UFC, wielokrotna medalistka krajowych oraz zagranicznych zawodów mma, judo, zapaśniczych, BJJ, koluchstyl, oraz bokserskich będzie trenowała w strojach polskiej marki sportowej KEEZA.

  „Pragniemy mieć realny wpływ na rozwój polskich sztuk walk, które w naszym kraju cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W najbliższym czasie, w naszej ofercie będą pojawiać się nowe, opracowane przez naszych specjalistów, modele strojów do mma, bjj, zapasów, boksu, kick boxingu, muay thai, i wielu innych. W strojach KEEZA znajdą się innowacyjne, czasem nigdzie jeszcze nie stosowane rozwiązania. Naszym celem jest opracowanie nowych ergonomicznych krojów, które w połączeniu z wysokiej jakości materiałami, będą stanowić odpowiedź na potrzeby dzisiejszych zawodników. W zrealizowaniu tego zadania będą nam pomagać profesjonaliści.” – informuje Brand Manager marki KEEZA.

  Naszą współpracę z zawodniczką Ultimate Fighting Championship – Izabelą Badurek, rozpoczęliśmy od dostarczenia potrzebnego jej sprzętu treningowego. Izabela przygotowuje się obecnie do swojej drugiej walki w federacji UFC, która prawdopodobnie odbędzie się jeszcze w tym roku.

  Badurek, jak sama mówi, wszystko co osiągnęła, zawdzięcza bardzo ciężkiej pracy i bliskim. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie trenuje pod okiem specjalistów – Piotra Borusińskiego oraz Roberta Tempczuka. Trenuje 2, czasami 3 razy dziennie, przez 6 dni w tygodniu. Jedyny dzień odpoczynku również stara się spędzić aktywnie. Ambitna zawodniczka, część zadań musi wykonać w domu, gdzie problem stanowił brak odpowiednich warunków. Firma TOMADEX s.c., właściciel marki KEEZA, postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom Izabeli Badurek i dostarczyła jej niezbędny sprzęt.

  To nie koniec. W ramach współpracy KEEZA, na bieżąco będzie także dostarczać zawodniczce odzież sportową do treningów i walk. O efektach naszej kooperacji będziemy Was informować na naszej stronie oraz portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

  Wszystkich gorąco zachęcamy także do śledzenia wydarzeń na profilu Izabeli Badurek.

   

   

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top