Blog

  Latest Industry News

  wiosena-promocja-keeza

  WIOSENNA PROMOCJA

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania WIOSENNA PROMOCJA została wyłączona

  wiosena-promocja-keeza

  Zapraszamy do skorzystania z wiosennej promocji w skład której wchodzą następujące artykuły:

  Getry piłkarskie KEEZA – profesjonalne, dwustrefowe getry wykonane z dwóch rodzajów dzianin. Specjalna dzianina termoaktywna, przypadająca na część goleniową, wspomaga odprowadzanie wilgoci i ciepła. Stopka z kolei wykonana jest z mieszanki bawełnianej, absorbującej wilgoć, chroniącej stopę przed odparzeniami i otarciami.

  Koszulka bawełniana z logo KEEZA, gramatura 190. Luźny krój gwarantuje wygodę i nie krępuje ruchów. Koszulka jest idealna do użytkowania podczas treningu ale sprawdza się także jako garderoba casualowa.

  Profesjonalna, ręcznie szyta szyta piłka Elektra, rozmiar 5 – zastosowanie specjalnej, wielowarstwowej siatki konstrukcyjnej, rozciągniętej pod zewnętrzną powłoką gwarantuje najwyższe standardy dotyczące kształtu i obwodu kuli. Powłoka piłki cechuje się wysoką odpornością na ścieranie. Przeznaczona do gry zarówno na sztucznej, jak i naturalnej murawie.

  Skarpety treningowe KEEZA, wykonane z mieszanki bawełnianej, absorbujące wilgoć, chroniące stopę przed odparzeniami i otarciami. Elastyczny ściągacz nie pozwala na zsuwanie się skarpety z łydki, a dodatkowy ściągacz na śródstopiu stabilizuje skarpetę w bucie. Siatki wentylacyjne na górze stopy umożliwiają lepsze odprowadzanie wilgoci.

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top