keeza-stroje-piłkarskie-na-zamówienie

Wigry Suwałki na dłużej w 1 lidze

• Aktualności
    • Możliwość komentowania Wigry Suwałki na dłużej w 1 lidze została wyłączona

Piłkarze Wigier Suwałki na swoje mecze zakładają stroje piłkarskie marki KEEZA. To duma i odpowiedzialność dla naszej firmy. Staramy się zapewnić sportowcom z północno-wschodniej Polski jak najlepsze stroje do gry. Nasza stała współpraca wskazuje, że dobrze wywiązujemy się z naszego zadania.

Zmiany, zmiany, zmiany

Za Wigrami zwariowany sezon. Dość powiedzieć, że w jego trakcie musieli aż 3 razy zmieniać trenera. Najpierw Kamila Sochę zmienił Ariel Jakubowski. Później na kilka ostatnich kolejek do klubu na stanowisko trenera przyszedł 49- letni Mirosław Smyła. Razem z nim zatrudniono 51-letniego Marka Jóźwiaka, który został doradcą zarządu ds. sportowych Wigier.

profesjonalna odzież sportowa keezaTe ostatnie kilka kolejek było kluczowe. Do ostatniego meczu piłkarze Wigier Suwałki nie byli pewni awansu. Podczas ostatniego spotkania Wigier z liderem 1 ligi, Rakowem Częstochowa, nic nie wskazywało na sukces. Wprawdzie od 10. minuty Suwalczanie, dzięki bramce Bartosza Bidy, objęli skromne prowadzenie, ale w 70. minucie doszło do wyrównania po golu Szymona Lewickiego.

Emocjonująca końcówka sezonu

W tym czasie piłkarze Wigier musieli spoglądać na wynik spotkania w Katowicach, bo od tego również zależała ich przyszłość w 1 lidze. W tym momencie zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Gieksa, która na początku sezonu była typowana do awansu do ekstraklasy, straciła bramkę w 97. minucie meczu przegrywając z Bytovią Bytów 1:2. Bytovia zaś, aby się utrzymać musiała liczyć na porażkę Wigier z Rakowem. Ale nic takiego nie miało miejsca. W 93. minucie Daniel Smuga – piłkarz z Suwałk, zapewnił swojej drużynie upragnione zwycięstwo i tym samym utrzymanie w 1 lidze.

Piłkarzom Wigier gratulujemy sukcesu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy współpracować z tak waleczną drużyną. Produkowane przez nas stroje piłkarskie są najwyższej jakości, takiej, jaką zaprezentowała ekipa z Suwałk na finiszu rozgrywek.