Blog

  Latest Industry News

  W KEEZA takich promocji jeszcze nie było

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania W KEEZA takich promocji jeszcze nie było została wyłączona

  Komplety sportowe, torby i plecaki… Sprawdź naszą promocyjną ofertę zarówno dla Klubów sportowych, jaki i detalistów. W KEEZA nie zwalniamy tempa, działamy cały czas. W 2020 roku mamy dla was nową kolekcję For All, czyli dla wszystkich oraz nowe, rewelacyjne promocje dla klubów sportowych oraz dla osób, które chce kupować w detalu.

  Komplety sportowe

  Modny, sportowy design, najwyższej jakości poliester odprowadzający wilgoć na zewnątrz oraz ciekawe kolory. To tylko niektóre cechy naszych kompletów sportowych Tottenham (koszulka i spodenki), których cena to jedynie 60 zł brutto. W ramach tej ceny nadruk numer i herbu klubu są całkowicie darmowe. Promocja dotyczy zakupu minimum 12 kompletów. Ilu jest zawodników w waszej drużynie?Komplet sportowy tottenham

  Plecaki i torby sportowe

  Torby treningowe to niezbędnik każdego sportowca. Wszak gdzieś trzeba spakować buty, ubranie, wodę, telefon i wiele innych przydatnych sportowcom przedmiotów. Torby treningowe KEEZA w rozmiarach junior i senior to rewelacyjne rozwiązanie dla wymagających sportowców. Wykonane są one z grubej, impregnowanej tkaniny – kodury. Są wygodne i pojemne. Na naszych torbach treningowych można wydrukować herb klubu lub inną grafikę.Wymiary torby treningowej senior: 50 cm (wys.) x 50 cm (szer.) x 27 cm (gr.).
  Wymiary torby treningowej junior: 40 cm (wys.) x 45 cm (szer.) x 26 cm (gr.).

  Torby treningowe w naszej promocji kosztują tylko 65 zł i do każdej z nich dodajemy bawełnianą koszulką treningową. Pamiętaj! Zapytaj nas o ekstra ofertę darmowych nadruków na torbie. Oferta ważna przy zakupie 8 toreb.
  Plecak sportowy Torino to kolejny produkt z naszej najnowszej kolekcji. Wykonany z poliestru plecak zarówno komorę główną, jak i przednią kieszeń ma zamykane na suwak. Boczna kieszeń zaś wykonana jest ze specjalnej siatki. Regulowane i miękkie szelki zapewniają wygodę.

  Wymiary plecaka:
  Wysokość: 42 cm
  Głębokość: 15 cm
  Szerokość: 30 cm
  Pojemność: 18 l

  plecak sportowy

  Zamawiając plecak sportowy Torino otrzymasz także bawełnianą koszulkę treningową. Cena całości wynosi jedyne 60 zł.

  O szczegóły oferty można zapytać poprzez e-mail info@keeza.pl lub numer telefonu: 602 680 365.

   

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top