Blog

  Latest Industry News

  T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki KEEZA

  „TS Sokół” przez kolejny rok ubierać będzie stroje piłkarskie KEEZA

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania „TS Sokół” przez kolejny rok ubierać będzie stroje piłkarskie KEEZA została wyłączona
  T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki KEEZA

  T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki znowu założy stroje piłkarskie KEEZA

  Firma TOMADEX s.c., główny dystrybutor marki KEEZA w Polsce będzie, przynajmniej przez następny rok, partnerem technicznym Towarzystwa Sportowego „Sokół”. To właśnie w strojach zaprojektowanych przez aleksandrowskie przedsiębiorstwo, swoje mecze mistrzowskie rozgrywały wszystkie sekcje piłkarskie zielono-białych, począwszy od zespołów młodzieżowych, a skończywszy na piątoligowych rezerwach i trzecioligowcach. Ponadto z usług TOMADEX s.c. skorzystają także karatecy, multimedaliści mistrzostw świata i Europy.

  Wzorcowa, wielopłaszczyznowa współpraca w zakresie dostarczania nie tylko strojów, ale także dresów, piłek i innego asortymentu sportowego, solidność i terminowość realizacji zamówień zadecydowała o tym, że Zarząd klubu postanowił o kolejny rok przedłużyć umowę z firmą TOMADEX s.c.. Kontynuacja współpracy świadczy również o tym, że stroje piłkarskie KEEZA spełniły swoją rolę i zdobyły uznanie zawodników i trenerów.

  – Gdyby współpraca ze wszystkimi klubami sportowymi układała się tak, jak z Sokołem, to nie mam wątpliwości, że w strojach piłkarskich KEEZA grałaby w chwili obecnej cała Polska. Jako, że siedziba firmy mieści się w Aleksandrowie Łódzkim kierunek „na Sokół” był dość oczywisty. Poza tym w samym klubie panuje fajny, bardzo przyjazny klimat. Firma cały czas rozwija się. Kilka dni temu dotarły do nas wreszcie wysokiej jakości piłki meczowe KEEZA. Współpracą zainteresowanych jest co raz więcej klubów. Ostatnio do naszej rodziny dołączyły: Polonia Bytom oraz białoruskie Dynamo Brześć. Łącznie nasza familia liczy już ponad kilkaset drużyn w Polsce i zagranicą, nie tylko piłkarskich. Na pewno w przypadku Sokoła Aleksandrów myślimy o kolejnych płaszczyznach, w których moglibyśmy wesprzeć nasz klub – powiedział Tomasz Szulc, właściciel firmy TOMADEX s.c., głównego przedstawiciela marki KEEZA w Polsce.

  Firma TOMADEX s.c., istniejąca od 2004 roku, jest obecnie największym producentem akcesoriów kibicowskich w Europie. Nabyte w ciągu dwóch dekad działalności doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają oferować jej szeroki zakres produktów wysokiej jakości, w rozsądnych cenach. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczy m.in. współpraca z największymi europejskimi klubami, firmami z branży marketingu sportowego oraz stowarzyszeniami kibiców. Produkty firmy TOMADEX s.c. są obecne na europejskich stadionach w trakcie najważniejszych imprez sportowych. Pełen asortyment TOMADEX s.c. jest dostępny na Facebooku TOMADEX.

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top