GKS Katowice w strojach Keeza

  Z wielką przyjemnością informujemy, iż w nowy sezon siatkarski obok Asseco Resovii wejdzie z nami drużyna siatkarska GKS Katowice, która po urlopie już 1 sierpnia wróciła na treningi. Oficjalne podpisanie umowy odbyło się dziś w siedzibie Klubu.

  Jako stroje treningowe katowiczanie wybrali koszulki bawełniane i spodenki z poliestru Marsylia oczywiście w barwach klubowych.
  – Cieszę się z faktu, że w nadchodzącym sezonie partnerem technicznym siatkarzy GKS-u będzie polski producent odzieży sportowej – marka KEEZA. Głęboko wierzę, że wspólnie będziemy mogli wykorzystać również potencjał katowickiej siatkówki rozwijając współpracę w kolejnych sezonach – podkreśla Marcin Ćwikła, dyrektor ds. sprzedaży GKS-u Katowice.

  W podobnym tonie wypowiedział się nasz firmowy kolega Jarosław Korycki reprezentujący firmę: – Podjęliśmy decyzję o współpracy z GKS-em Katowice i liczymy, że obu stronom przyniesie ona korzyści. Głęboko wierzymy, że przyczyni się ona do osiągania jeszcze lepszych wyników przez drużynę siatkarzy.

  Stroje meczowe wyprodukowane przez Keeza będzie można zobaczyć podczas pierwszej zaplanowanej rozgrywki 30 września.
  Jako koszulkę siatkarską zaproponowaliśmy model OXFORD PLUS siatkówka złożony z poliestru i elastanu. Spodenki noszą nazwę BRIGHTON i składają poliestru oraz wstawek z oddychającej siatki. Projekt graficzny stroju przygotowany przez naszych grafików zostanie wykonany metodą pełnej sublimacji.

  Czujemy na sobie wielką odpowiedzialność za wizerunek zawodników klubu, dziękujemy bardzo za zaufanie naszemu zespołowi i dołożymy wszelkich starań, aby nasze stroje spełniały wszelkie wymagania zawodników i były komfortowe podczas rozgrywek. Trzymamy kciuki za wszystkie konfrontacje zespołu i życzymy, aby duch sportowy towarzyszył wszystkim spotkaniom. ??

  #zmiłościdosport

   

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top