Blog

  Latest Industry News

  Logotyp projektu "KEEZA IV Liga".

  Rusza projekt „KEEZA IV-Liga”

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Rusza projekt „KEEZA IV-Liga” została wyłączona
  Logotyp projektu "KEEZA IV Liga".

  Oficjalnie startujemy z projektem „KEEZA IV-Liga”

  Miło nam poinformować, że jesteśmy już nie tylko partnerem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, ale i sponsorem tytularnym rozgrywek o mistrzostwo IV ligi – grupy północnej i południowej w Wielkopolsce, a także IV ligi lubelskiej. Zaufanie, którym obdarzają nas ligowe drużyny zaowocowało wspólnym projektem, który jednogłośnie poparły piłkarskie związki w Poznaniu i Lublinie przy całkowitej aprobacie zarządu firmy TOMADEX s.c. będącej właścicielem marki KEEZA.

  KEEZA IV-Liga wielkopolska PN (gr. północna) oraz KEEZA IV-Liga wielkopolska PD (gr. południowa) i KEEZA IV-Liga lubelska – tak nazywać się będą rozgrywki czwartoligowe w sezonie 2015/16, będące pod naszym patronatem.

  Projekt ”KEEZA IV-Liga” jest dopełnieniem wzorowej współpracy z regionalnymi związkami piłkarskimi. Ponadto od początku istnienia naszej marki ubieramy z powodzeniem m. in. :drużyny grające zarówno w Wielkopolsce jak i na Lubelszczyźnie.

  Umowa przewiduje specjalne rabaty dla wszystkich drużyn występujących w rozgrywkach pod egidą WZPN-u i LZPN-u. Dodatkowo każda z drużyn, która wygra rozgrywki w swojej grupie będzie mogła liczyć na Voucher uprawniający do zakupu strojów piłkarskich KEEZA dla całej drużyny, w firmie TOMADEX s.c..

  Wszystkie drużyny biorące udział w projekcie „KEEZA IV-Liga” otrzymały do testów najnowsze piłki KEEZA. W tej klasie rozgrywkowej występuje m.in.: MKS Victoria Września, Stal Kraśnik, Włodawianka Włodawa, Janowianka Janów Lubelski oraz lider – Podlasie Biała Podlaska, których ubieramy od zeszłego sezonu.

  Zapraszamy do śledzenia rozgrywek IV-ligowych.

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top