Blog

  Latest Industry News

  Punkt dla nas!

  Łuczniczka Bydgoszcz dołączyła do Keeza!
  Kolejna drużyna z Plus Ligi zaufała Keeza! Łuczniczkę Bydgoszcz już niedługo w rozgrywkach siatkarskich będzie można zobaczyć w naszych strojach.

  Cieszymy się, że kolejna drużyna siatkarzy wybrała polskich producentów. Jako jedna z niewielu firm w branży możemy się pochwalić, iż znakomita część naszej produkcji ok 98% pochodzi bezpośrednio z naszej fabryki i jest produkowana na polskich materiałach. Na zainteresowanie zasługuje również fakt, że jesteśmy w stanie wyprodukować pojedyncze sztuki pod indywidualne zamówienie.

  Z wielkim zapałem sprostamy wymaganiom jakie postawi nam drużyna, dopilnujemy, aby jak najdokładniej przygotować stroje do rozgrywek dla klubu z Bydgoszczy. Wierzymy, że współpraca będzie owocna i obu stronom przyniesie korzyści. Oprócz strojów meczowych drużyna zostanie wyposażona w stroje wyjazdowe, dresy treningowe, wyjazdowe oraz meczowe. Bydgoszczanie wybrali sprawdzony model koszulki OXFORD PLUS siatkówka z elastycznego materiału w komplecie ze spodenkami BRIGHTON przystosowanymi do gry w siatkówkę.

  Z przyjemnością witamy w naszej rodzinie Łuczniczkę Bydgoszcz!

  #zmiłościdosportu

  ?

  Przedstawiamy kilka zdjęć z konferencji prasowej i pierwszych treningów w naszych strojach treningowych i polówkach:

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top