Blog

    Latest Industry News

    Praca w KEEZA: regionalny przedstawiciel handlowy

    PRACA: Regionalny przedstawiciel handlowy

    • Aktualności
    • Możliwość komentowania PRACA: Regionalny przedstawiciel handlowy została wyłączona

    PRACA: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    (każde województwo)

    Opis stanowiska:
    – rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami na powierzonym terenie;
    – zapewnienie poziomu obsługi klientów wg standardów firmy;
    – realizacja celu sprzedażowego w oparciu o firmową strategię sprzedaży i politykę cenową;
    – analiza działań konkurencji oraz raportowanie do koordynatora;
    – kreatywne prowadzenie działań promocyjnych z klientami;

    Wymagania:
    -wykształcenie min średnie
    -doświadczenie w obsłudze klienta, w zakresie negocjacji handlowych i pozyskiwania klientów – mile widziane;
    -umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych;
    -kreatywność, konsekwencja i samodzielność w działaniu;
    -bardzo dobre zarządzanie czasem i organizacja pracy własnej;
    -znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
    -prawo jazdy kat. B;

    Oferujemy:
    -pracę w dynamicznym, młodym zespole;
    -możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy;
    -przyjazna i wspierająca atmosfera pracy;
    -ciekawe wyzwania i cele do realizacji;
    -realny wpływ na kształtowanie strategii sprzedaży;
    -niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
    -zatrudnienie w ramach umowy o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia).

    Znajomość branży sportowej będzie dużym atutem.

    Aplikacje prosimy przesyłać do:
    PATRYCJA FUDALA
    Specjalista ds. sprzedaży
    p.fudala@tomadex.pl
    +48 603 767 424

    Poprzedni News
    Następny News
    Back to top