Blog

    Latest Industry News

    Praca w KEEZA - Grafik komputerowy do Działu Marketingu i Promocji

    PRACA: Grafik komputerowy – Dział Marketingu i Promocji

    • Aktualności
    • Możliwość komentowania PRACA: Grafik komputerowy – Dział Marketingu i Promocji została wyłączona

    KEEZA Polska poszukuje GRAFIKA KOMPUTEROWEGO do Działu Marketingu i Promocji.

    Przykładowe obowiązki:
    – Projektowanie kreacji online do kampanii e-marketingowych.
    – Projektowanie piktogramów, infografik, logotypów.
    – Projektowanie materiałów reklamowych – banery, ulotki, katalogi (+DTP).
    – Tworzenie projektów komunikacji wizualnej z myślą o jak najlepszym UX.
    – Czynny udział w prowadzeniu kampanii marketingowych.
    – itp.

    Oczekujemy:
    – Umiejętności kreatywnego myślenia.
    – Biegłej znajomość podstawowego pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop – mile widziana znajomość InDesign).
    – Ambicji i gotowości do stałego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
    – Znajomości zasad projektowania znaków graficznych (logo, piktogramy), identyfikacji wizualnych, przyjaznych użytkownikowi layoutów, itd.
    – Znajomości podstawowych zasad dotyczących działań promocyjnych.
    – Samodzielności i pomysłowości.
    – Dobrej organizacji pracy.
    – Zdolności plastycznych i wyczucia estetyki.
    – Przedstawienia portfolio wykonanych projektów.

    Mile widziane:
    – Wykształcenie artystyczne/plastyczne.
    – Znajomość języka angielskiego.
    – Znajomość zasad panujących na Facebooku i Twitterze.
    – Znajomość podstaw copywritingu.
    – Doświadczenie w marketingu i PR.
    – Umiejętność świadomej obsługi aparatu fotograficznego.
    – Umiejętność obsługi stron www (od zaplecza).
    – Opanowane zasady DTP.
    – Zainteresowanie wydarzeniami sportowymi (szczególnie piłka nożna).

    Co oferujemy?
    – Stabilną i stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    – Stałe wynagrodzenie.
    – Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie

    Poszukujemy, tylko i wyłącznie, pracownika na pełny etat. Chętnie rozważymy kandydatury zdolnych studentów, lub absolwentów studiów artystycznych.
    Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres:
    l.bartosiak@tomadex.pl

    Poprzedni News
    Następny News
    Back to top