Nowość! Torba medyczna KEEZA

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Nowość! Torba medyczna KEEZA została wyłączona

  Podczas znakomitej większości zawodów sportowych mogą wystąpić rozmaite większe lub mniejsze urazy, kontuzje, czy inne sytuacje, podczas których niezbędna jest pomoc medyczna. Brew pozorom powyższe przypadki nie dzieją się wyłącznie podczas rywalizacji pomiędzy zawodnikami. Mogą one wystąpić także z przyczyn kompletnie od nich niezależnych, jak warunki pogodowe, czy źle przygotowana murawa lub inne podłoże.

  Bogate wyposażenie

  Na zawodach sportowych niezbędne jest, aby maksymalnie zabezpieczyć zdrowie zawodników. I właśnie z myślą o nich KEEZA przygotowała profesjonalną torbę medyczną.

  Zapewnia ona szybki dostęp do medykamentów, bandaży i innych niezbędnych środków. Torba stworzona jest ze zmywalnego i wodoodpornego materiału. Jest bogato wyposażona w produkty do udzielenia pierwszej pomocy.

  Wygoda i wysoka jakość

  Torba medyczna KEEZA jest przy tym bardzo wygodna w przenoszeniu. Ma odczepiany pas do przełożenia przez ramię i zapięcie na suwak. Posiada także wysokiej jakości zamki oraz wzmocnione uchwyty i zapinane zewnętrzne kieszenie.

  Zamów już dziś!

  w.stasiak@tomadex.pl
  730 -000-019

   

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top