Blog

  Latest Industry News

  stroje Asseco Resovia Rzeszów marki KEEZA

  Nowe stroje Asseco Resovia Rzeszów

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Nowe stroje Asseco Resovia Rzeszów została wyłączona

  stroje Asseco Resovia Rzeszów marki KEEZA

  W najbliższym sezonie zawodnicy siatkarskiej drużyny Asseco Resovia Rzeszów będą korzystali z odzieży sportowej marki KEEZA. Jeszcze w wakacje, do Rzeszowa dostarczone zostały pierwsze stroje treningowe, czym chwaliliśmy się już na naszym profilu Facebook.

  Asseco Resovia Rzeszów zamówiła w naszej firmie koszulki OXFORD PLUS oraz spodenki BRIGHTON. Oba modele mają system wspomagania cyrkulacji powietrza w postaci siatek bocznych i wykonane są z termoaktywnej, hydrofobowej dzianiny sportowej. Poza strojami do gry KEEZA dostarczyła jeszcze, m.in. kurtki EINTRACHT, bluzy bawełniane z kapturem, bluzy treningowe GRIMSBY, koszulki polo, spodnie dresowe TOLEDO i IBIZA, skarpety sportowe, i wiele więcej.

  Firma TOMADEX, właściciel marki KEEZA, współpracuje z Klubem w zakresie dostarczania gadżetów dla kibiców, niedawno pojawiły się, np. nowe szale, kubki, skarpety sportowe, itd..

  Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zaprezentowali się już w strojach marki KEEZA, ale na razie tylko na klubowym Facebooku. W piątek 23 września o godzinie 17:00 zagrają u siebie mecz pokazowy z Jastrzębskim Węglem. Będzie to pierwsza okazja do oceny efektów pracy specjalistów z KEEZA na żywo.

   

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top