Nasza fabryka

Dowiedz sie więcej o naszej marce

 

NASZA FABRYKA

Prawie cała produkcja wykonywana jest w naszej fabryce w Aleksandrowie Łódzkim. W skład Zakładu wchodzi szwalnia, dziewiarnia, hafciarnia oraz drukarnia wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Pracujemy 24h/dobę aby na czas zrealizować Państwa zamówienia.

Drukarnia zajmuje się wykonywaniem nadruków w technikach takich jak sitodruk, druk cyfrowy (sublimacja i druk bezpośredni). Jesteśmy w stanie nanosić dowolny wzór na praktycznie każdy rodzaj tekstyliów, powszechnie stosowanych w produkcji odzieży sportowej. Zamówienia realizujemy w oparciu o system identyfikacji kolorów Pantone.

Różnorodność stosowanych przez nas technologii daje nam praktycznie nieograniczone możliwości wzornicze. Sprawdźcie sami!

Infrastruktura oraz lokalizacja w centrum Polski umożliwia nam zagwarantowanie Państwu bardzo krótkich terminów realizacji.

Dzięki wdrożonemu systemowi archiwizacji zamówień gwarantujemy stałość kolorów oraz wzornictwa przez cały okres naszej współpracy. W każdej chwili możemy dostarczyć Wam, choćby pojedyncze, stroje dla nowych zawodników.

Zapoznaj się również z działem:

Dla was

KEEZA TO:

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 

KONKURENCYJNE CENY

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

 

BŁYSKAWICZNA REALIZACJA

 

WZÓR NA ZAMÓWIENIE

 

POLSKA MARKA

 

Jeśli masz pomysł na produkt, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, napisz do nas – info@keeza.pl Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie odzieży sportowej. Zmierz się z kreatywnością zespołu KEEZA Team!

 

Z powodzeniem korzystamy z usług kurierskich, jednego z największych potentatów na tym rynku. Wiodąca marka w tym zakresie jest gwarantem dotrzymania terminów, nawet tych ”nagłych”. Dysponujemy również własną flotą, która pozwala w sytuacjach wyjątkowych dotrzeć na czas do naszych klientów.

 

Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: ( hiperłącze do FAQ ), zapraszamy również do skorzystania z opcji SHOUTBOX, gdzie konsultant on-line pomoże uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktuj się mailowo, w tytule wiadomości wpisując czego dotyczy problem, co znacznie ułatwi rozwikłanie problemu: info@keeza.pl

 

Back to top