Nasza fabryka

  Dowiedz sie więcej o naszej marce

   

  NASZA FABRYKA

  Prawie cała produkcja wykonywana jest w naszej fabryce w Aleksandrowie Łódzkim. W skład Zakładu wchodzi szwalnia, dziewiarnia, hafciarnia oraz drukarnia wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Pracujemy 24h/dobę aby na czas zrealizować Państwa zamówienia.

  Drukarnia zajmuje się wykonywaniem nadruków w technikach takich jak sitodruk, druk cyfrowy (sublimacja i druk bezpośredni). Jesteśmy w stanie nanosić dowolny wzór na praktycznie każdy rodzaj tekstyliów, powszechnie stosowanych w produkcji odzieży sportowej. Zamówienia realizujemy w oparciu o system identyfikacji kolorów Pantone.

  Różnorodność stosowanych przez nas technologii daje nam praktycznie nieograniczone możliwości wzornicze. Sprawdźcie sami!

  Infrastruktura oraz lokalizacja w centrum Polski umożliwia nam zagwarantowanie Państwu bardzo krótkich terminów realizacji.

  Dzięki wdrożonemu systemowi archiwizacji zamówień gwarantujemy stałość kolorów oraz wzornictwa przez cały okres naszej współpracy. W każdej chwili możemy dostarczyć Wam, choćby pojedyncze, stroje dla nowych zawodników.

  Zapoznaj się również z działem:

  Dla was

  KEEZA TO:

   

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

   

  KONKURENCYJNE CENY

   

  INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

   

  BŁYSKAWICZNA REALIZACJA

   

  WZÓR NA ZAMÓWIENIE

   

  POLSKA MARKA

   

  Jeśli masz pomysł na produkt, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, napisz do nas – info@keeza.pl Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie odzieży sportowej. Zmierz się z kreatywnością zespołu KEEZA Team!

  Z powodzeniem korzystamy z usług kurierskich, jednego z największych potentatów na tym rynku. Wiodąca marka w tym zakresie jest gwarantem dotrzymania terminów, nawet tych ”nagłych”. Dysponujemy również własną flotą, która pozwala w sytuacjach wyjątkowych dotrzeć na czas do naszych klientów.

  Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: (FAQ ), zapraszamy również do skorzystania z opcji SHOUTBOX, gdzie konsultant on-line pomoże uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktuj się mailowo, w tytule wiadomości wpisując czego dotyczy problem, co znacznie ułatwi rozwikłanie problemu: info@keeza.pl.

  Back to top