O marce KEEZA | Polski producent odzieży sportowej

  Marka KEEZA

  MARKA KEEZA

  Fascynacja sportem pobudza nas do działania. Nie wystarcza nam rola obserwatora. Wiemy, że na sukces trzeba zapracować ciężką, rzetelną pracą. Działamy, nie boimy się rywalizacji i pragniemy wygrywać. Mechanizmy wykształcone przez lata zajmowania się sportem objawiają się w sposobie działania naszej firmy. Przede wszystkim chcemy być najlepsi! Każdego dnia konsekwentnie pracujemy nad tym aby zostać liderem w branży. Nasza obecna pozycja jest efektem pracy zespołowej naszych specjalistów. Stanowimy wielką, zgraną drużynę.

  Wiemy jak ważny jest dla Was czas. Mamy świadomość tego, że w sporcie znaczenie mają nawet setne sekundy. W naszej fabryce pracujemy sprawnie i nigdy nie gramy na zwłokę. Oferujemy terminy dużo krótsze niż nasza konkurencja. W wyjątkowej sytuacji jesteśmy w stanie wykonać zamówienie nawet w ciągu 24 godzin.

  Poprzez ciągły rozwój kwalifikacji naszej załogi zwiększamy naszą sprawność i umiejętności. Polityka firmy nie pozwala nam popadać w rutynę.Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

  Nasz zespół pracuje nad tym, by każde zamówienie było niepowtarzalne i zgodne z Waszymi sugestiami.
  Nasza siła rośnie. Cały czas modernizujemy zakład, rozbudowujemy fabrykę i inwestujemy w nowy sprzęt. Wchodzimy na rynki zagraniczne (Niemcy, Holandia). Nie kapitulujemy przed kryzysem. Zawsze gramy Fair Play.

  Nie uznajemy półśrodków, wywiązujemy się z umów, dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Możecie na nas polegać!

  Pragniemy zagrać z Wami w jednej drużynie i razem zapisać się na kartach historii polskiego sportu. Tak jak i Wy, każdego dnia ciężko pracujemy by na stałe zająć miejsce na szczycie podium.

  Zapoznaj się również z działem:

  Dla was

  Nasza Fabryka

  KEEZA TO:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  KONKURENCYJNE CENY

  INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

  BŁYSKAWICZNA REALIZACJA

  WZÓR NA ZAMÓWIENIE

  POLSKA MARKA

  Twój pomysł

  Jeśli masz pomysł na produkt, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, napisz do nas – info@keeza.pl Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie odzieży sportowej. Zmierz się z kreatywnością zespołu KEEZA Team!

  Transport

  Z powodzeniem korzystamy z usług kurierskich, jednego z największych potentatów na tym rynku. Wiodąca marka w tym zakresie jest gwarantem dotrzymania terminów, nawet tych ”nagłych”. Dysponujemy również własną flotą, która pozwala w sytuacjach wyjątkowych dotrzeć na czas do naszych klientów.

  Pytania

  Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: ( hiperłącze do FAQ ), zapraszamy również do skorzystania z opcji SHOUTBOX, gdzie konsultant on-line pomoże uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktuj się mailowo, w tytule wiadomości wpisując czego dotyczy problem, co znacznie ułatwi rozwikłanie problemu: info@keeza.pl

  Back to top