Marka KEEZA

  MARKA KEEZA

  Fascynacja sportem pobudza nas do działania. Nie wystarcza nam rola obserwatora. Wiemy, że na sukces trzeba zapracować ciężką, rzetelną pracą. Działamy, nie boimy się rywalizacji i pragniemy wygrywać. Mechanizmy wykształcone przez lata zajmowania się sportem objawiają się w sposobie działania naszej firmy. Przede wszystkim chcemy być najlepsi! Każdego dnia konsekwentnie pracujemy nad tym aby zostać liderem w branży. Nasza obecna pozycja jest efektem pracy zespołowej naszych specjalistów. Stanowimy wielką, zgraną drużynę.

  Wiemy jak ważny jest dla Was czas. Mamy świadomość tego, że w sporcie znaczenie mają nawet setne sekundy. W naszej fabryce pracujemy sprawnie i nigdy nie gramy na zwłokę. Oferujemy terminy dużo krótsze niż nasza konkurencja. W wyjątkowej sytuacji jesteśmy w stanie wykonać zamówienie nawet w ciągu 24 godzin.

  Poprzez ciągły rozwój kwalifikacji naszej załogi zwiększamy naszą sprawność i umiejętności. Polityka firmy nie pozwala nam popadać w rutynę.Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

  Nasz zespół pracuje nad tym, by każde zamówienie było niepowtarzalne i zgodne z Waszymi sugestiami.
  Nasza siła rośnie. Cały czas modernizujemy zakład, rozbudowujemy fabrykę i inwestujemy w nowy sprzęt. Wchodzimy na rynki zagraniczne (Niemcy, Holandia). Nie kapitulujemy przed kryzysem. Zawsze gramy Fair Play.

  Nie uznajemy półśrodków, wywiązujemy się z umów, dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Możecie na nas polegać!

  Pragniemy zagrać z Wami w jednej drużynie i razem zapisać się na kartach historii polskiego sportu. Tak jak i Wy, każdego dnia ciężko pracujemy by na stałe zająć miejsce na szczycie podium.

  Zapoznaj się również z działem:

  Dla was

  Nasza Fabryka

  KEEZA TO:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  KONKURENCYJNE CENY

  INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

  BŁYSKAWICZNA REALIZACJA

  WZÓR NA ZAMÓWIENIE

  POLSKA MARKA

  Twój pomysł

  Jeśli masz pomysł na produkt, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, napisz do nas – info@keeza.pl Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie odzieży sportowej. Zmierz się z kreatywnością zespołu KEEZA Team!

  Transport

  Z powodzeniem korzystamy z usług kurierskich, jednego z największych potentatów na tym rynku. Wiodąca marka w tym zakresie jest gwarantem dotrzymania terminów, nawet tych ”nagłych”. Dysponujemy również własną flotą, która pozwala w sytuacjach wyjątkowych dotrzeć na czas do naszych klientów.

  Pytania

  Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: ( hiperłącze do FAQ ), zapraszamy również do skorzystania z opcji SHOUTBOX, gdzie konsultant on-line pomoże uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktuj się mailowo, w tytule wiadomości wpisując czego dotyczy problem, co znacznie ułatwi rozwikłanie problemu: info@keeza.pl

  Back to top