Blog

  Latest Industry News

  Mamy to! Wicemistrzostwo Polski dla ŁKS-u

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Mamy to! Wicemistrzostwo Polski dla ŁKS-u została wyłączona

  Siatkarki ŁKS Commercecon po raz trzeci w swojej historii zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski. To wspaniały sukces drużyny z Łodzi, która jeszcze 7 lat temu marzyła o awansie do drugiej ligi, a dziś świętuje wicemistrzostwo kraju.

  siatkarki-łks-keeza

  Przed zakończonym właśnie sezonem, o medalu w kontekście Łódzkiego Klubu Sportowego nie mówiło się wiele. Było to raczej dosyć nieśmiałe życzenia kibiców. Okazało się jednak, że drużyna prowadzona przez słowackiego szkoleniowca Michala Maska jest w stanie sięgać po największe laury.

  Wspaniali kibice

  Mecze ŁKS-u mają największą średnią frekwencję z całek Ligi Siatkarskiej Kobiet. W meczu finałowym zawodniczki z Łodzi dopingowało 5 tysięcy kibiców, którzy stworzyli fenomenalną atmosferę meczu. Wszystkie ŁKS-ianki podkreślają, że klimat do gry w siatkówkę w Łodzi jest niepowtarzalny, że chce się tu grać do zakończenia kariery.

  Sukces ŁKS Commercecon to nie tylko indywidualne umiejętności świetnych siatkarek, to przede wszystkim charyzma, serce do walki i wspomniana atmosfera, która panuje w klubie.

  Stroje sportowe KEEZA

  KEEZA jest partnerem ŁKS Commercecon. Jesteśmy zaszczyceni, że wicemistrzynie Polski na co dzień grają w strojach marki KEEZA. To dla nas wielki prestiż i zastrzyk pozytywnej energii, którą bez wątpienia przeznaczymy na dalszą współpracę z ŁKS-em. Stroje sportowe KEEZA grają z najlepszymi!

  Łodzianki przegrały finał z Chemikiem Police 0:3, 3:1. Nie to jest jednak najważniejsze, ale klimat i atmosfera w drużynie, która już w przyszłym sezonie ponownie wystartuje w wyścigu po mistrzostwo. Trzymamy kciuki!

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top