Blog

  Latest Industry News

  keeza gra z kks kalisz

  KKS Kalisz z KEEZA

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania KKS Kalisz z KEEZA została wyłączona

  Zostaliśmy sponsorem i partnerem technicznym wielkopolskiego Klubu KKS Kalisz.

  KKS Kalisz, który niebawem będzie obchodził 100-lecie istnienia. To bardzo rozpoznawalny i popularny klub w Wielkopolsce. Jesteśmy dumni, że będzie mogli współpracować z taką marką.

  keeza gra z kks kalisz

  – Jesteśmy dumni i cieszymy się z możliwości wspierania KKS-u Kalisz – klubu, który jest najbardziej rozpoznawalnym oraz popularnym klubem w tym regionie Polski. Od dłuższego czasu obserwujemy regularny rozwój klubu. Nam również zależy na rozwoju naszej marki. Nic tak nie łączy jak wspólny cel, stąd też decyzja o tym, by zostać partnerem technicznym oraz sponsorem kaliskiego klubu. Obszar byłego województwa kaliskiego, to kolejny rynek, na którym chcielibyśmy prężnie działać. W przyszłości planujemy otworzyć tutaj nasz salon firmowy. Wybór KKS-u Kalisz jako naszego partnera wydaje się więc jak najbardziej naturalny i oczywisty. Wierzę, że nasze wsparcie od strony technicznej pomoże Dumie Kalisza w awansie do 2 ligi, na którą kaliscy kibice z utęsknieniem czekają. – powiedział Tomasz Szulc, właściciel firmy TOMADEX w klubowych mediach.

  Milo nam także poinformować, że wszystkie kluby oraz organizacje mają okazję skorzystać z atrakcyjnych rabatów przygotowanych przez firmę Tomadex/KEEZA. Aby poznać szczegóły wystarczy napisać wiadomość z hasłem „KKS KALISZ” na adres mailowy wielkopolska1@keeza.pl.

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top