Blog

  Latest Industry News

  KEEZA Rugby

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania KEEZA Rugby została wyłączona

  Mocnym krokiem wchodzimy w sport dla prawdziwych mężczyzn. Stroje do rugby z oficjalnym logiem Reprezentacji Polski i Polskiego Związku Rugby.

  KEEZA została partnerem technicznym Polskiego Związku Rugby. Ogłaszamy to z nieskrywaną dumą, bo Rugby to sport prestiżowy, coraz popularniejszy w Polsce, a na świecie w wielu krajach bijący na głowę swoją popularnością tak bardzo uwielbiany futbol.

  keeza-reprezentacja-polski-rugby

  Stroje do rugby

  Współpraca z drużyną narodową to dla nas zaszczyt i znak, że nasza marka zmierza w dobrym kierunku, wciąż się rozwijając. Wyprodukowane przez KEEZA stroje do rugby to najwyższa jakość, o czym świadczy nasze współdziałanie z Polskim Związkiem Rugby. Oficjalne stroje reprezentacji można nabyć w sklepie internetowym z gadżetami i odzieżą kibicowską World Of Fan.

  Naszą współpracę otwiera mecz Polska – Szwajcaria w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy w ramach Rugby Europe International Championships. Spotkaniu obu ekip odbędzie się 23 marca 2019 roku w Łodzi na stadionie ŁKS.

  Polacy w obecnym sezonie Rugby Europe Trophy wygrali 41:22 z reprezentacją Czech. Następnie pokonali Litwę 33:0, a później przegrali dwa spotkania: z Holandią 0:49 oraz z Portugalią 5:65. Biało-czerwoni zajmują obecnie 3. miejsce w ogólnej klasyfikacji.

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top