Blog

  Latest Industry News

  Keeza sponsor

  KEEZA sponsorem tytularnym czterech grup klasy okręgowej

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania KEEZA sponsorem tytularnym czterech grup klasy okręgowej została wyłączona

  Łódzki Związek Piłki Nożnej podpisał umowę z firmą KEEZA, która w sezonie 2020/2021 będzie sponsorem tytularnym czterech grup klasy okręgowej. Każdy klub biorący udział w rywalizacji na tym szczeblu rozgrywkowym otrzyma od nowego sponsora bon o wartości 1000 zł na zakup sprzętu sportowego.

  Keeza sponsor

  – To historyczna chwila. Do tej pory żadna z prowadzonych przez nas lig nie miała sponsora tytularnego, więc podpisanie tej umowy otwiera nowy rozdział w historii ŁZPN. W sezonie 2020/2021 w czterech grupach KEEZA Klasy Okręgowej będzie rywalizowało 70 drużyn, z których każda otrzyma 1000 zł na zakup sprzętu sportowego produkowanego przez sponsora rozgrywek. To jedna z wielu form pomocy klubom, które przez pandemię koronawirusa znalazły się w trudnej sytuacji organizacyjno-finansowej – powiedział prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

  Umowa sponsorska została podpisana w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Druga strona była reprezentowana przez Tomasza Szulca – szefa firmy Tomadex, do której należy marka KEEZA.

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top