Blog

  Latest Industry News

  REPREZENTACJA_BIAŁA11_KEEZAPL

  Keeza razem z Reprezentacją Polski!

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Keeza razem z Reprezentacją Polski! została wyłączona

  Mamy zaszczyt poinformować, że marka Keeza została partnerem Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim. Dzięki tej współpracy Biało-Czerwoni wystąpią w nowych strojach podczas The World Games 2017 we Wrocławiu. TWG to Światowe Igrzyska Sportowe w ponad 30 dyscyplinach, w których rywalizować będzie około 3500 zawodników. Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim oraz tej wspaniałej imprezy.

  Biało-Czerwoni dostali do dyspozycji trzy rodzaje trykotów: czarne, czerwone i białe. Wszystkie spełniają wymogi reprezentacji kraju.

  – Bardzo się cieszę mogąc wesprzeć polską reprezentację futbolową przed jej najważniejszym startem w historii. Staramy się co roku otwierać na nowe dyscypliny sportowe. Mam nadzieję, że stroje Keeza przyniosą szczęście futbolistom na The World Games. Pod kątem biznesowym futbol amerykański jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Już mieliśmy zapytania o stroje futbolowe z Niemiec czy Holandii. W imieniu całej załogi marki Keeza życzymy Biało-Czerwonym dwóch wygranych meczów oraz braku kontuzji – powiedział dla oficjalnego portalu Reprezentacji Futbolistów Tomasz Szulc, prezes firmy Tomadex, właściciela marki Keeza.

  Tą współpracą chcemy pokazać, że jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Zachęcamy polskie kluby i reprezentacje do kontaktu w sprawie produkcji strojów sportowych oraz gadżetów kibicowskich.

  Na portalu Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim trwa sprzedaż koszulek Biało-Czerwonych. http://sklep.plfa.pl/kategoria/jerseye/jersey-reprezentacji-polski-z-nazwiskiem

   

  REPREZENTACJA_CZARNA1_KEEZAPL

  REPREZENTACJA_BIAŁA11_KEEZAPL

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top