Blog

  Latest Industry News

  keeza łzpn

  Na ziemi łódzkiej tylko KEEZA!

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Na ziemi łódzkiej tylko KEEZA! została wyłączona

  W lipcu 2020 Łódzki Związek Piłki Nożnej podpisał z firmą Tomadex – właścicielem marki Keeza – umowę, na mocy której w minionym sezonie cztery grupy klasy okręgowej miały sponsora tytularnego. Współpraca okazała się na tyle owocna, że obie strony postanowiły nie tylko ją przedłużyć, ale też rozszerzyć o klasy A i B.

  keeza łzpn

  Prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak i szef Tomadex Tomasz Szulc spotkali się w siedzibie łódzkiego związku i podpisali kolejny dokument, określający zasady kooperacji w sezonie 2021/2022. Dzięki temu przez kolejne dwanaście miesięcy rywalizacja w czterech grupach piątego szczebla rozgrywkowego toczyć się będzie pod nazwą Klasa Okręgowa KEEZA, natomiast na dwóch niższych poziomach będą to odpowiednio: Klasa A KEEZA ELITE i Klasa B KEEZA ELITE.

  Podobnie jak przed rokiem umowa podpisana przez ŁZPN i Tomadex gwarantuje każdemu klubowi występującemu w klasach okręgowych voucher o wartości 1000 zł na na zakup sprzętu sportowego Keeza. Zespołom występującym w klasach A i B sponsor tytularny rozgrywek przekaże vouchery o wartości 500 zł.

  /za ŁPZN

  Poprzedni News
  Następny News
  Back to top