DLACZEGO KEEZA?

  DLACZEGO KEEZA?

  Oferujemy Ci wysokiej jakości produkt w bardzo dobrej cenie. Każde Twoje zamówienie będzie indywidualnie omawiane dzięki czemu dostaniesz to czego faktycznie potrzebujesz.
  Produkujemy w Polsce, a w naszych wyrobach używamy polskich materiałów dzięki czemu nie ponosisz ukrytych kosztów wynikających, m.in. z importu.
  Zoptymalizowaliśmy również procesy produkcyjne dzięki czemu, czas i koszty wykonania Twojego zamówienia są bardzo korzystne.Projekty graficzne wykonujemy GRATIS!
  Polityka naszej Firmy wyróżnia nas spośród firm konkurencyjnych. Każde zamówienie indywidualnie konsultujemy z Zamawiającym. Nasi handlowcy gotowi są umówić się z Tobą na spotkanie, jak i ustalić wszystko telefonicznie albo mailowo.
  W czasie rozmowy wspólnie uzgodnimy czego potrzebuje Twoja drużyna, dobierzemy odpowiednie materiały, oraz omówimy istotne szczegóły. W wyjątkowych sytuacjach gotowi jesteśmy wysyłać Ci próbki.
  Następnie, w oparciu o nasze ustalenia, przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu. Dzięki temu zobaczysz jak będzie wyglądał gotowy produkt. Na tym etapie możesz nanieść dowolną ilość zmian, aż osiągniemy satysfakcjonujący Cię efekt.
  Kolejnym krokiem jest realizacja zamówienia.
  Z marką KEEZA nie musisz wybierać spośród kilku gotowych propozycji kompletów!
  Posiadamy wiele różnych modeli strojów, a w wyjątkowych sytuacjach możemy przygotować nowy model specjalnie dla Ciebie!
  Każdy model opracowany jest tak, żebyś sam mógł dobrać odpowiednią kolorystykę dla swojej drużyny. Nasi graficy, w oparciu o Twoje wytyczne, przygotują dla Ciebie wyjątkowy wzór graficzny.Zamówienie zostanie zrealizowane dopiero w momencie kiedy model, kolorystyka i grafika będą takie jak chciałeś.Rzuć nam wyzwanie!
  15-20 dni roboczych to standardowy czas realizacji zamówienia.W wyjątkowych okolicznościach gotowi jesteśmy zrealizować Twoje zamówienie nawet w ciągu 24 godzin.
  Korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich. Jeśli sytuacja tego wymaga, Twoje zamówienie dostarczymy osobiście.
  Jesteśmy polską marką i jesteśmy z tego dumni. Od dawna staramy się wspierać polski przemysł dlatego do produkcji korzystamy z wysokiej jakości polskich materiałów.
  Stroje KEEZA ubierają drużyny w Polsce, ale także zagranicą dlatego zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów. Wierzymy, że określenie polski produkt, może wkrótce stać się synonimem towaru wysokiej klasy.
  Aby podkreślić fakt, że KEEZA jest całkowicie polską marką przystąpiliśmy do projektu „590 powodów aby kupować polskie produkty”.
  W pierwszym roku naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 1000 zamówień na różnych szczeblach rozgrywkowych. Ubieramy zarówno zawodowców jak i amatorów, juniorów i oldbojów. Nasze stroje zakładają także drużyny w Niemczech i Holandii, a także na Ukrainie i Białorusi.
  Sprawdź nasze portfolio.
  Nasz zespół od wielu lat związany jest z branżą sportową i odzieżową. Doświadczenie zdobyte przez naszych pracowników przekłada się na wysoką jakość naszych produktów.
  Dodatkowym atutem jest nasze zamiłowanie do sportu. Dzięki temu celniej i trafniej odgadujemy potrzeby Klientów.
  Nasza Fabryka mieści się w Aleksandrowie Łódzkim. Położenie w logistycznym centrum Polski jest naszym atutem.
  Posiadamy własną szwalnię, dziewiarnię, hafciarnię, drukarnie: siotodrukową i cyfrową, plotery kreślarskie oraz tnące, magazyn i flotę pojazdów różnego przeznaczenia.
  Aby zapewnić Ci całkowicie kompleksową obsługę i szerszy wachlarz możliwości, w wypadku gdy czegoś nie możemy wykonać w naszej Fabryce, korzystamy z usług naszych stałych i sprawdzonych polskich podwykonawców.
  W ciągu pierwszego roku działalności zrealizowaliśmy ponad 1000 zamówień. Marka KEEZA pojawiła się zagranicą. Weszliśmy na rynki wschodnie i zachodnie.
  Nasza Fabryka wciąż się rozrasta. Optymalizujemy nasz sprzęt, a także inwestujemy w nowe maszyny. Uczestniczymy w targach odzieżowych i technologicznych, z zaciekawieniem obserwując wszystkie nowości. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania w naszym zakładzie.
  Nasi konstruktorzy cały czas opracowują nowe modele strojów. Chętnie wkraczamy w kolejne dyscypliny sportowe. W naszej ofercie mamy już odzież dla piłkarzy, koszykarzy, siatkarzy, hokeistów, kolarzy, biegaczy, zawodników sportów walk i innych.
  Nasz zespół tworzą ludzie, którzy spragnieni są wiedzy, a praca w KEEZA daje nam wiele satysfakcji. Lubimy nowe wyzwania!
  Back to top