AKADEMIA KEEZA SPORT

  akademia-keeza-sport

  Akademia KEEZA Sport

  Akademia KEEZA Sport zaprasza na nieodpłatne zajęcia z piłki nożnej wszystkie dziewczynki (w każdym wieku) oraz chłopców (do 7. roku życia)! Treningi odbywają się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią zlokalizowanych na terenie Aleksandrowa Łódzkiego.

  Każdy ćwiczący zostanie objęty ubezpieczeniem NNW.

  Dlaczego AKS?

  Atmosfera

  Zajęcia sportowe, oprócz samej metodyki i merytoryki muszą cechować się należytym poziomem atmosfery. Jest to jeden z głównych punktów, na które zwracamy największą uwagę. Początki bywają trudne, ale zapewniamy, że każdy będzie czuł się komfortowo. Właściwa atmosfera stanowi podstawę rozwoju młodego człowieka. Sprawimy, aby każdy uczestnik zajęć opuszczał trening uśmiechnięty, pełen radości.

  Kadra 

  Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy posiadający odpowiednie uprawnienia, przyznane przez Polski Związek Piłki Nożnej w związku z odbytymi kursami oraz pomyślnie zdanymi egzaminami. Odpowiedni przygotowanie metodyczne i merytoryczne trenerów pozwoli w pełni rozwijać potencjał dzieci, przy jednoczesnym zapewnieniu im bezpieczeństwa, w zakresie odpowiednio dobranych ćwiczeń i obciążeń.

  Szkolenie

  W przypadku dzieci do siódmego roku życia zajęcia koncentrują się przede wszystkim na wykorzystaniu naturalnych predyspozycji, którymi dysponuje każde dziecko. Treningi skupiają się głównie na kształtowaniu oraz poprawie ogólnej koordynacji psychoruchowej. Dodatkowo, trenerzy w toku prowadzonych zajęć rozpoznają indywidualne zdolności oraz umiejętności, jakie wykazują dzieci i rozwijają je, tak aby zapewnić jak najlepszą bazę do rozwoju umiejętności stricte piłkarskich.

  PIERWSZY MIESIĄC GRATIS! ZAPRASZAMY!

   

  Akademia Piłkarska w Aleksandrowie Łódzkim

  Kontakt:
  501 781 786
  akademia@keeza.plakademia piłkarska keeza sport

  Partnerzy:

  This carousel is empty, please add some logos.
  Back to top