Latest Industry News

Ubieramy MISTRZA ŚWIATA!

MistrzŚwiataKEEZA

Mistrz Świata KEEZA

To dla nas prawdziwy zaszczyt, dlatego z dumą możemy ogłosić: nowy MISTRZ ŚWIATA ubiera strój do biegania marki KEEZA. Reprezentujący RYSIOTEAM – pan Jan Morawiec ( na zdjęciu: po lewej ) wywalczył złoty medal we Francji podczas Mistrzostw Świata Weteranów 2015.

Według przepisów, weteranem w bieganiu jest każdy, kto ukończył 35 lat. Pan Jan ( nie wypominając wieku ) spełnia w 100% ten zapis. 4h12m11s to czas Pana Jana, serdecznie gratulujemy naszemu czempionowi.
Koszulka do biegania, którą ubrał pan Jan została ufundowana przez właścicieli firmy TOMADEX s.c., reszta zamówionego sprzętu dla miłośników biegania z Łodzi objęta jest tajemnicą handlową. Możemy jedynie dodać, że współpraca z grupą biegaczy jest wzorowa.

Opiekunem i jednocześnie trenerem grupy biegaczy RYSIOTEAM jest Pan Ryszard Goszczyński ( na zdjęciu: po prawej ). Nie mamy wystarczająco miejsca na zachowanie chronologii dotyczącej wszystkich zdobyczy medalowych zawodników z RYSIOTEAM. Wystarczy wspomnieć, że zawodnicy i zawodniczki ubierają stroje do biegania od KEEZA na wszystkich imprezach: zarówno łódzkich jak i krajowych, włącznie z tymi najwyższej rangi.