Blog

Latest Industry News

KEEZA Team wspiera Biznesową Ligę Pomocy 2015 - #BLP15

Stroje piłkarskie KEEZA na BLP15

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Stroje piłkarskie KEEZA na BLP15 została wyłączona
KEEZA Team wspiera Biznesową Ligę Pomocy 2015 - #BLP15

KEEZA Team wspiera Biznesową Ligę Pomocy 2015 – #BLP15

To właśnie w najbliższą sobotę zawodnicy meczu charytatywnego wybiegną na murawę w specjalnie przygotowanych przez naszą firmę profesjonalnych kompletach piłkarskich.

– Zawsze jesteśmy blisko sportowych wydarzeń oraz piłkarskich emocji. Z Biznesową Ligą Pomocy łączy nas pasja do sportu i wspólna chęć pomagania tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Liczy się przede wszystkim cel – gramy dla dzieci z Fundacji Gajusz. Dołożymy wszelkich starań, aby nadać wyjątkowy charakter temu wydarzeniu. Cieszymy się, że przedsiębiorcy i zawodowi piłkarze wystąpią podczas tego charytatywnego meczu w przygotowanych przez nas strojach piłkarskich – mówi Tomasz Szulc, Prezes TOMADEX s.c.

Od 1 lipca 2015r. marka KEEZA będzie również partnerem technicznym wszystkich drużyn UKS SMS Łódź grających przy ulicy Milionowej. TOMADEX współpracuje także z klubami zagranicznymi, ubiera m.in: Dynamo Brześć, Pogoń Lwów i kluby z niższych lig niemieckich i holenderskich, które także doceniły wysoką jakość polskich produktów.

Wszyscy uczestnicy Biznesowej Ligi Pomocy będą mieli na sobie stroje piłkarskie z logo firmy, którą reprezentują. W meczu charytatywnym mogą zagrać reprezentanci firm, którzy wykupią zgłoszenia-cegiełki o wartości 1.000 zł.

Szczegółowe informacje o „Biznesowej Lidze Pomocy” można uzyskać pod adresem e-mail: mecz@iqsport.co

Poprzedni News
Następny News
Back to top