Blog

Latest Industry News

RemaDays Warsaw 2017

remadays warsaw 2017 tomadex keeza szaliki kibicowskie

Kolejny rok z rzędu mieliśmy okazję spotkać się z Wami na RemaDays Warsaw 2017, czyli na najważniejszej imprezie branży reklamowej i poligraficznej w Europie.

RemaDays Warsaw to jedne z największych targów reklamy i poligrafii na świecie. Odbyły się w dniach 15-17 lutego 2017 w podwarszawskim Nadarzynie. W ciągu trzech dni prawie 800 wystawców z całego świata i tysiące odwiedzających, sprawiły, że dwie ogromne hale Ptak Warsaw Expo pękały w szwach. W tym elitarnym gronie nie mogło zabraknąć firmy TOMADEX – właściciela marki KEEZA.

Na stoisku TOMADEX można było obejrzeć setki naszych realizacji, którymi posługują się sportowcy, kibice i organizacje na całym świecie. Przestrzeń ekspozycyjną wykorzystaliśmy aby zaprezentować stroje sportowe marki KEEZA, oraz gadżety i odzież dla kibiców.

Największym zainteresowaniem cieszyły się termoaktywne koszulki piłkarskie z własnym wzorem, wykonanym techniką sublimacji. Wiele osób pytało również o personalizowane dresy treningowe i bluzy, na których mogą znaleźć się herb klubu (logo firmy), logotypy sponsorów i numery zawodników. Jednak prawdziwym hitem tegorocznej edycji okazały się skarpety z własnym wzorem i getry piłkarskie z herbem klubu.

Warto podkreślić, że prawie każdy kto rozmawiał z nami po raz pierwszy, był zaskoczony niskim minimum produkcyjnym (niektóre realizacje wykonujemy nawet od 1 sztuki, co umożliwia nam własny park maszynowy). Ta cecha zdecydowanie wyróżnia nas spośród konkurencji.

W czasie targów, na stoisku obecni byli przedstawiciele handlowi KEEZA i TOMADEX, a także Zarząd firmy – p. Tomasz Szulc i p. Adam Czajka.

Ogromne i rosnące z roku na rok zainteresowanie naszym stoiskiem to wielkie wyróżnienie. Bardzo dziękujemy każdemu kto nas odwiedził. Niezmiernie cenimy sobie rzeczywiste spotkania z Klientami, które są świetną sposobnością do poznania Waszych potrzeb i oczekiwań, oraz w trakcie których możecie osobiście ocenić jakość naszych produktów.

Tylko z Waszą pomocą możemy udoskonalać ofertę firmy tak, aby nasze produkty stanowiły optymalną wartość, której potrzebujecie. Dziękujemy!

Serdecznie pozdrawiamy,
KEEZA Team

remadays warsaw 2017 tomadex keeza stroje sportowe na zamowienie

remadays warsaw 2017 tomadex keeza koszulki hokejowe na zamowienie

remadays warsaw 2017 tomadex keeza piłki do nogi

remadays warsaw 2017 tomadex keeza skarpety frotte

remadays warsaw 2017 tomadex keeza szaliki kibicowskie

remadays warsaw 2017 tomadex keeza

remadays warsaw 2017 tomadex keeza czapki bawełniane z nadrukiem

remadays warsaw 2017 tomadex keeza skarpety z wlasnym wzorem

remadays warsaw 2017 tomadex keeza skarpety z wlasnym wzorem

remadays warsaw 2017 tomadex piwo rodowite

remadays warsaw 2017 tomadex keeza michał wiśniewski z ich troje

 

 

 

 

 

 

Poprzedni News
Następny News
Back to top