Blog

Latest Industry News

Punkt dla nas!

Łuczniczka Bydgoszcz dołączyła do Keeza!
Kolejna drużyna z Plus Ligi zaufała Keeza! Łuczniczkę Bydgoszcz już niedługo w rozgrywkach siatkarskich będzie można zobaczyć w naszych strojach.

Cieszymy się, że kolejna drużyna siatkarzy wybrała polskich producentów. Jako jedna z niewielu firm w branży możemy się pochwalić, iż znakomita część naszej produkcji ok 98% pochodzi bezpośrednio z naszej fabryki i jest produkowana na polskich materiałach. Na zainteresowanie zasługuje również fakt, że jesteśmy w stanie wyprodukować pojedyncze sztuki pod indywidualne zamówienie.

Z wielkim zapałem sprostamy wymaganiom jakie postawi nam drużyna, dopilnujemy, aby jak najdokładniej przygotować stroje do rozgrywek dla klubu z Bydgoszczy. Wierzymy, że współpraca będzie owocna i obu stronom przyniesie korzyści. Oprócz strojów meczowych drużyna zostanie wyposażona w stroje wyjazdowe, dresy treningowe, wyjazdowe oraz meczowe. Bydgoszczanie wybrali sprawdzony model koszulki OXFORD PLUS siatkówka z elastycznego materiału w komplecie ze spodenkami BRIGHTON przystosowanymi do gry w siatkówkę.

Z przyjemnością witamy w naszej rodzinie Łuczniczkę Bydgoszcz!

#zmiłościdosportu

?

Przedstawiamy kilka zdjęć z konferencji prasowej i pierwszych treningów w naszych strojach treningowych i polówkach:

Poprzedni News
Następny News
Back to top