Praca w KEEZA

KEEZA Polska poszukuje GRAFIKA KOMPUTEROWEGO do Działu Marketingu.

Przykładowe obowiązki:
– Projektowanie kreacji online do kampanii e-marketingowych.
– Projektowanie piktogramów, infografik, logotypów.
– Projektowanie materiałów reklamowych (+DTP).
– Tworzenie projektów komunikacji wizualnej z myślą o jak najlepszym UX.
– Czynny udział w prowadzeniu kampanii marketingowych.
– itp.

Oczekujemy:
– Umiejętności kreatywnego myślenia.
– Biegłej znajomość podstawowego pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop – mile widziana znajomość InDesign).
– Ambicji i gotowości do stałego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
– Znajomości zasad projektowania znaków graficznych (logo, piktogramy), identyfikacji wizualnych, przyjaznych użytkownikowi layoutów, itd.
– Znajomości podstawowych zasad dotyczących działań promocyjnych.
– Samodzielności i pomysłowości.
– Dobrej organizacji pracy.
– Zdolności plastycznych i wyczucia estetyki.
– Przedstawienia portfolio wykonanych projektów.

Mile widziane:
– Wykształcenie artystyczne/plastyczne.
– Znajomość języka angielskiego.
– Znajomość zasad panujących na Facebooku i Twitterze.
– Znajomość podstaw copywritingu.
– Doświadczenie w marketingu i PR.
– Umiejętność świadomej obsługi aparatu fotograficznego.
– Umiejętność obsługi stron www (od zaplecza).
– Opanowane zasady DTP.
– Zainteresowanie wydarzeniami sportowymi (szczególnie piłka nożna).

CO OFERUJEMY?
– Stabilną i stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Stałe wynagrodzenie.
– Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie

Chętnie rozważymy kandydatury zdolnych studentów, lub absolwentów studiów artystycznych.
Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres:
l.bartosiak@tomadex.pl

Back to top