Blog

Latest Industry News

PRACA: Regionalny przedstawiciel handlowy

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania PRACA: Regionalny przedstawiciel handlowy została wyłączona

Praca w KEEZA: regionalny przedstawiciel handlowy

PRACA: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(każde województwo)

Opis stanowiska:
– rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami na powierzonym terenie;
– zapewnienie poziomu obsługi klientów wg standardów firmy;
– realizacja celu sprzedażowego w oparciu o firmową strategię sprzedaży i politykę cenową;
– analiza działań konkurencji oraz raportowanie do koordynatora;
– kreatywne prowadzenie działań promocyjnych z klientami;

Wymagania:
-wykształcenie min średnie
-doświadczenie w obsłudze klienta, w zakresie negocjacji handlowych i pozyskiwania klientów – mile widziane;
-umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych;
-kreatywność, konsekwencja i samodzielność w działaniu;
-bardzo dobre zarządzanie czasem i organizacja pracy własnej;
-znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
-prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
-pracę w dynamicznym, młodym zespole;
-możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy;
-przyjazna i wspierająca atmosfera pracy;
-ciekawe wyzwania i cele do realizacji;
-realny wpływ na kształtowanie strategii sprzedaży;
-niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia).

Znajomość branży sportowej będzie dużym atutem.

Aplikacje prosimy przesyłać do:
PATRYCJA FUDALA
Specjalista ds. sprzedaży
p.fudala@tomadex.pl
+48 603 767 424

Poprzedni News
Następny News
Back to top