Blog

Latest Industry News

Nowe stroje Asseco Resovia Rzeszów

stroje Asseco Resovia Rzeszów marki KEEZA

W najbliższym sezonie zawodnicy siatkarskiej drużyny Asseco Resovia Rzeszów będą korzystali z odzieży sportowej marki KEEZA. Jeszcze w wakacje, do Rzeszowa dostarczone zostały pierwsze stroje treningowe, czym chwaliliśmy się już na naszym profilu Facebook.

Asseco Resovia Rzeszów zamówiła w naszej firmie koszulki OXFORD PLUS oraz spodenki BRIGHTON. Oba modele mają system wspomagania cyrkulacji powietrza w postaci siatek bocznych i wykonane są z termoaktywnej, hydrofobowej dzianiny sportowej. Poza strojami do gry KEEZA dostarczyła jeszcze, m.in. kurtki EINTRACHT, bluzy bawełniane z kapturem, bluzy treningowe GRIMSBY, koszulki polo, spodnie dresowe TOLEDO i IBIZA, skarpety sportowe, i wiele więcej.

Firma TOMADEX, właściciel marki KEEZA, współpracuje z Klubem w zakresie dostarczania gadżetów dla kibiców, niedawno pojawiły się, np. nowe szale, kubki, skarpety sportowe, itd..

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zaprezentowali się już w strojach marki KEEZA, ale na razie tylko na klubowym Facebooku. W piątek 23 września o godzinie 17:00 zagrają u siebie mecz pokazowy z Jastrzębskim Węglem. Będzie to pierwsza okazja do oceny efektów pracy specjalistów z KEEZA na żywo.

 

Poprzedni News
Następny News
Back to top