Blog

Latest Industry News

Mamy to! Wicemistrzostwo Polski dla ŁKS-u

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Mamy to! Wicemistrzostwo Polski dla ŁKS-u została wyłączona

Siatkarki ŁKS Commercecon po raz trzeci w swojej historii zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski. To wspaniały sukces drużyny z Łodzi, która jeszcze 7 lat temu marzyła o awansie do drugiej ligi, a dziś świętuje wicemistrzostwo kraju.

siatkarki-łks-keeza

Przed zakończonym właśnie sezonem, o medalu w kontekście Łódzkiego Klubu Sportowego nie mówiło się wiele. Było to raczej dosyć nieśmiałe życzenia kibiców. Okazało się jednak, że drużyna prowadzona przez słowackiego szkoleniowca Michala Maska jest w stanie sięgać po największe laury.

Wspaniali kibice

Mecze ŁKS-u mają największą średnią frekwencję z całek Ligi Siatkarskiej Kobiet. W meczu finałowym zawodniczki z Łodzi dopingowało 5 tysięcy kibiców, którzy stworzyli fenomenalną atmosferę meczu. Wszystkie ŁKS-ianki podkreślają, że klimat do gry w siatkówkę w Łodzi jest niepowtarzalny, że chce się tu grać do zakończenia kariery.

Sukces ŁKS Commercecon to nie tylko indywidualne umiejętności świetnych siatkarek, to przede wszystkim charyzma, serce do walki i wspomniana atmosfera, która panuje w klubie.

Stroje sportowe KEEZA

KEEZA jest partnerem ŁKS Commercecon. Jesteśmy zaszczyceni, że wicemistrzynie Polski na co dzień grają w strojach marki KEEZA. To dla nas wielki prestiż i zastrzyk pozytywnej energii, którą bez wątpienia przeznaczymy na dalszą współpracę z ŁKS-em. Stroje sportowe KEEZA grają z najlepszymi!

Łodzianki przegrały finał z Chemikiem Police 0:3, 3:1. Nie to jest jednak najważniejsze, ale klimat i atmosfera w drużynie, która już w przyszłym sezonie ponownie wystartuje w wyścigu po mistrzostwo. Trzymamy kciuki!

Poprzedni News
Następny News
Back to top

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?